Weersverwachting voor zaterdag 2 juli

Opgemaakt vrijdagavond 1-7-2011 door Evert-Jan Stegeman/Weerstation Ruurlo.

Vrijdag was er vrij veel bewolking met vaak flinke stapelwolken, waaruit meer buien vielen dan dat ik verwacht had.
Ook de temperatuur bleef door de bewolking met 16 tot 18 C wat achter, want die temperatuur werd allen bereikt bij zonnige momenten en tijdens buien daalde het kwik naar 13 tot 15 ºC bij een zwakke tot af en toe matige noordwesten wind.

Zaterdag, nadat de zon om 5.18 uur opgekomen is, is het droog en half bewolkt met zonnige perioden, maar de bewolking neemt in de loop van de ochtend toe naar zwaar bewolkt met af en toe zon.
De temperatuur zal stijgen van 9 tot 11 ºC bij de eerste start naar 15 tot 17 ºC in de middag bij een zwakke en later in de ochtend af en toe een matige westen tot noordwesten wind.

Zondag, de laatste dag van de 4Daagse, is het geheel bewolkt met weinig of geen zon en af en toe kan er wat lichte regen vallen, vooral morgen rond de middag, maar veel zal dat niet zijn.
De temperatuur stijgt van 11 tot 13 ºC bij de eerste start naar 15 tot 17 ºC na de middag en de wind blijft daarbij zwak tot matig uit het noordwesten.